Tak trochu jiná inspirace. . .

Zimní lesní útulek s ptáčky: Umělecká dekorace dřevo s umělými větvičkami, ptáčky a sněhem

Kód: 1513
Novinka
229 Kč / ks
Skladem

"Začarovaný domeček s dvěma roztomilými ptáčky je ideální zimní dekorací pro váš interiér. Ručně vyrobený dřevěný domeček zdobený umělými jehličnatými větvičkami, šiškami a peřím vytváří okouzlující atmosféru. Umělý sníh přidává dojem zasněžené krajiny. Velikost 16 x 13 cm dodává této dekoraci půvabný a kompaktní vzhled."

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál: Dřevo, plast, umělý materiál

Rozměry: 16 cm x 13 cm

Začarovaný zimní lesní domeček s ptáčky je kouzelným a okouzlujícím přídavkem pro váš domov. Tato ručně vyrobená dekorace spojuje rustikální kouzlo dřeva s krásou zimní přírody, což vytváří dojem malebného útulku v lesní krajině.

Domeček: Dřevěný domeček je pečlivě zpracovaný.Dřevěný povrch je jemně ošetřen, čímž se zvýrazňuje jeho přirozená krása.

Umělé větvičky jehličnanů: Domeček je zdoben elegantními umělými větvičkami jehličnanů, které jsou dokonale tvarované a zpracované. Tyto větvičky vytvářejí iluzi lesního háje, který obklopuje domeček.

Ptáčci s peřím: Dvě malá plastová ptáčata jsou umístěna před domečkem, čímž dodávají do scenérie živý a hravý prvek. S jejich detailním peřím jsou ptáčci realistickým doplňkem, který přináší do prostoru pocit života a pohody.

Umělý sníh a šišky: Dekorace je ozdobena umělým sněhem, který vytváří iluzi zasněžené zimní krajiny. Kromě toho jsou na okolí domečku umístěny šišky, které propojují tento domeček se zimní přírodou.

Půvabná velikost: S rozměry 16 cm x 13 cm má tento domeček ideální velikost pro umístění na stole, polici nebo parapetu. Jeho kompaktní rozměry mu umožňují zapadnout do různých interiérů a dekorací.

Zimní lesní domeček s ptáčky je něžnou a okouzlující dekorací, která vnáší do vašeho domova zimní pohodu a kouzlo lesa. Tento detailně zpracovaný domeček se svými přírodními prvky a plastovými ptáčky je vynikajícím doplňkem pro váš interiér.