Tak trochu jiná inspirace. . .

"Zimní pohádka: Keramický chlapeček s dřevěnými lyžemi a bílým stromem"

Kód: 1522
Novinka
289 Kč / ks
Skladem

Vstupte do kouzelného světa zimy s naším produktem "Zimní pohádka: Keramický chlapeček s dřevěnými lyžemi a bílým stromem". Tento unikátní keramický chlapeček stojí vedle elegantních dřevěných lyží a bílého stromu z překližky, vytvářejíc tak půvabný obrázek zimní krajiny. Každý detail je pečlivě zpracován, ať už jde o realisticky ztvárněné lyže nebo jemně zdobený keramický chlapeček. Přenesete do svého domova kousek zimního pohádkového kouzla s tímto nádherným dekorativním prvkem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěné lyže s umělým sněhem a keramickými doplňky" je náš exkluzivní výrobek, který v sobě spojuje kouzlo zimní přírody s ručním řemeslným zpracováním a moderními prvky. Provedení má rozměry 17 x 20 cm a je vytvořen s láskou k detailu a pečlivým zohledněním estetiky přírody.

Hlavní rysy produktu:

  • Dřevěný základ: Kluk je zhotoven z keramiky

  • Umělý sníh: Kluk má pod nohama tenoučkou vrstvu umělého sněhu, která evokuje kouzlo zasněženého lesa. Tato podrobnost dodává produktu realističnost a zimní atmosféru.

  • Dřevěné lyže: Kluk je vybaven dřevěnými lyžemi, které jsou připraveny na dobrodružství na zasněžených svazích. 

  • Unikátnost: "Zimní pohádka: Keramický chlapeček s dřevěnými lyžemi a bílým stromem" je individuální a má své vlastní drobné nuance díky ruční práci a použitým přírodním materiálům.

Tento produkt o rozměrech 17 x 20 cm je ideální pro ty, kteří si chtějí do domova přinést kousek kouzla zimního lesa. Může sloužit jako dekorativní prvek do interiéru, originální dárek pro milovníky zimního období nebo prostě jako sběratelský klenot, který zaujme svým jedinečným vzhledem a pečlivým zpracováním.

Podmanivým spojením dřeva, umělého sněhu a keramických doplňků se "Keramický chlapeček s dřevěnými lyžemi a bílým stromem" stane krásným doplňkem vašeho domova, který vám každý den připomene kouzlo zimní přírody a pohádkového dobrodružství.